Elektronik sigara hakkında sıkça sorulan sorular

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Elektronik Sigara Üzerine Merak ettiğiniz Tüm Sorular ve Cevapları

Sizlerden sıklıkla gelen soruları listeleyip bu sayfada cevapladık. Eğer aşağıdakilerden farklı bir sorunuz varsa WhatsApp Destek Hattımıza yazarak sormaktan çekinmeyin.

Aşağıda yorum olarak da sormak istediğiniz soruları yazmaktan çekinmeyin.

Vip Buhar Elektronik Sigara Sitesi Güvenilir Mi?

Vip Buhar E-sigara Sitesi, elektroniksigarasitesi.net ve premiumlikitsitesi.com iştirakidir. Diğer 2 sitemizde olduğu gibi bu sitemizde sizlere en güvenli ortamı sağlamak ve sipariş ettiğiniz ürünleri sorunsuz ulaştırmak birinci önceliğidir.

Sattığınız E-Sigara ve Likitler Orijinal mi?

Vip Buhar’da sattığımız tüm daima %100 orijinaldir. İthal olan elektronik sigara ve likitleri yurtdışındaki VapeShop mağazamızdan, yerli üretim markaları ise ülkemizdeki üreticiden aldığımız ürünlerdir.

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

MNG, Aras, Yurtiçi, Sürat ve diğer kargo firmaları 1 ile 3 gün arasında alıcıya kargoyu teslim etmekle yükümlüdür. Büyükşehirlerde ve ilçelerinde genelde 1 iş gününde kargolar teslim olurken, diğer il ve ilçelere 1 ile 3 gün arasında siparişler teslim edilir. Çalıştığımız kargo firmasının uzak köy ve beldelerde şubesi bulunmuyorsa adresiniz mobil bölge olarak geçer ve size en yakın kargo şubesinin belirlediği teslimat günlerinde teslim edilir. Kargo firmaları, mobil bölgelere haftada 2 gün kargo dağıtımı yaparlar. Çalıştığımız kargo firmasının size en yakın şubesini arayarak teslimat günlerini öğrenebilirsiniz.

Sipariş verirsem aynı gün mü kargolanır mı?

Vip Buhar’dan 13:00′ kadar verdiğiniz siparişler gün içinde kargo şubesine gönderilir. 13:00’dan sonra verdiğiniz siparişler ise yetiştirilebildiği kadarıyla kargoya teslim edilir, yetiştirilemez ise sonraki gün kargo firmasına teslim edilir.

Kargo ücretsiz mi?

Ücretsiz kargo hizmetimiz malesef artan kargo maliyetlerinden dolayı kaldırılmıştır. Bu yazının hazırladığı tarihte her kargo için kargo firmasına 95tl kargo ücreti ödemekteyiz. Müşterilerimizden ise siparişlerde 60tl kargo ücreti tahsil etmekteyiz.

Elden ürünleri alabiliyor muyuz?

Mersin ve İstanbul’dan ürünlerinizi gönderiyoruz. Siparişinizi size en hızlı gelecek şekilde bu 2 ilden birinden gönderiyoruz. Yasal mevzuatlardan dolayı elden teslimat malesef mümkün değildir.

Siparişin ödemesini kapıda yapabilir miyim?

Siteden sipariş verdiğinizde ödeme yöntemini seçebiliyorsunuz. Kapıda nakit, kapıda kart yada havale-eft seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Kapıda ödeme veya kapıda kart ile ödeme seçerseniz ürün fiyatına kapıda ödeme komisyonu eklenmektedir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim ?

Siparişiniz kargolandığında ve şubenize ulaştığında 2 adet SMS ile kargo firmasından bilgilendirme mesajı alırsınız. Genel SMS mesajında kargo takip numaranız yer almaktadır. Takip numaranızı kargo firmasının sitesinden sorgulayarak takip edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)” yazısında 2 düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir